Hakkımızda

İzmir'de kurulmuş olan fabrikamızda 40 yılı aşan üretim ve tasarım tecrübemizle tüm dünyada satılan sağlık bakanlığı onaylı ayakkabılarımız artık sizlerle. Güvenilir , sağlıklı ve rahat adımlar sizleri bekliyor. SOFTMODE ürünleri ile dünya trendlerini en rahat halleriyle denemeye hazır olun. Doğal deri ve esnek malzemelerle üretilen SOFTMODE ayakkabıları , doktorunuzun verdiği veya önerdiği iç tabanlıkların kullanımına uygun hacme sahiptir. Farklı ayak rahatsızlıklarına göre farklı çözümler sunan SOFTMODE ayakkabılarında sizin ayağınızın özel ihtiyaçlarına uygun mükemmel ayakkabıyı bulabilirsiniz. Yüzde yüz yerli üretim olan SOFTMODE  ayakkabılarınızla sizlere konforlu günler dileriz.

Ürün çeşitlerimizin ortak noktası ayakta oluşabilecek en zahmetli durumlara uygun çözümler sunuyor olmasıdır. Bunlardan bazıları: Hallux Valgus rahatsızlığı için esnek parçalar, kişiye özel tabanlık ile değiştirilebilen çıkarılabilir iç tabanlık, bandajlı ayaklar için geniş kalıp.

40 yılı aşan tecrübemiz bize birçok ayak sorununa uygun yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunan ayakkabılar üretmemize yardımcı oluyor. Ayak sağlığı ve ortopedik taleplere çözüm yaratırken tasarımcılarımız kullanım kolaylığının yanında tasarımı da unutmuyorlar, işlevsellik ile şıklığı birleştiriyorlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.